Kép: Kilátás az új albérletünk ablakából. (nem valami csodás látvány a szeméttel teli tető, dehát ez Románia: néhol szép, máshol csúf)
Még ilyet! Majdnem elfelejtettem összegzőt írni, pedig megfogadtam, hogy legalább havonta ezt kiposztolom rendszeresen. Na egye fene vágjunk bele.
A márciusi hónap húzós volt, főleg a költözködés miatt. Kivettünk egy albérletet a központba. Volt sok cipekedés, de hamar meg is szoktam az új helyet. Berendezkedtünk szépen és mostanra már vígan töltjük a hétköznapjainkat.
A nagy kérdés csak az lesz, hogy hogyan fogjuk beosztani a pénzünket, de már van egy terv - remélem sikerül.