Keresés

A következő címkéjű bejegyzések mutatása: James Blake - Retrograde. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: James Blake - Retrograde. Összes bejegyzés megjelenítése

2019. ápr. 18.


Több zenét kell halgassak. Az utóbbi időben eléggé a chillre és az elektronikus zenére koncentráltam. Sajnos így kimaradt az életemből ez a csodálatos dal James Blake -től. 2013 -ban jelent meg a második lemeze (Overgrown), ami több díjat is elnyert. Belehallgattam és ugyancsak jóra sikeredett. Ezen a lemezen van rajta a Retrogade is.
Az új albumán (Assume Form) elvétve találni jó dalt, legalábbis az én ízlésemnek megfelelőt. 
Travis Scott, Moses Sumney, Rosalía és André 3000 is közreműködött 1-1 dal erejéig. Nem ismerem őket. 
A zenei ipar már annyira kiterebélyesedett, hogy nem bírom követni. Naponta jelennek meg toplistás számok, énekesek különböző nevekkel és stílusokkal. Én már annak is örülök, hogy az én nevemet észben tartom.
James Blake megfogott ezzel a számmal, így 6 év után ideje volt felfedeznem a zenéjét. Köszönöm Spotify!

Archívum